Gencturka-Paylaşımda Maximum Tat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gencturka-Paylaşımda Maximum Tat

GencTurka-Eğlence Ve Bilgi Paylaşımı,Alemin En Güncel Forumu-Www.GencTurka.Eniyiforum.Net

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Isaac ve Giray yedekliği sorun etmiyor

YazarMesaj
ziya
Yönetici

Yönetici
ziya

Erkek Mesaj Sayısı : 1784
İş/Hobiler : PC & SPOR & ÖĞRENCİ
Takım : Isaac ve Giray yedekliği sorun etmiyor D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
İfaden : Isaac ve Giray yedekliği sorun etmiyor F2a49e77adcbd8486691fb6efd0c4aac
Ruh Hali : Isaac ve Giray yedekliği sorun etmiyor Gt13
Paylaşım : Isaac ve Giray yedekliği sorun etmiyor 110
İşletim Sisteminiz : Isaac ve Giray yedekliği sorun etmiyor Yk-vista-starter

Isaac ve Giray yedekliği sorun etmiyor Empty
MesajKonu: Isaac ve Giray yedekliği sorun etmiyor   Isaac ve Giray yedekliği sorun etmiyor Icon_minitimePerş. Mart 05, 2009 4:33 pm

Isaac ve Giray yedekliği sorun etmiyor 7482833

Trabzonspor'un genç savunma oyuncusu Giray Kaçar ve Nijeryalı futbolcusu Isaac Promise, Trabzon'da bulunmaktan mutlu olduklarını söyledi.

Isaac ve Giray, sezon sonunda mutlu sona ulaşacaklarını inandıklarını da belirterek, "Bizim en büyük avantajımız birliktelik. Yedekliği hiçbir zaman sorun etmedik. Ama oynamak için de çok çalışıyoruz" dediler.

Trabzonspor'da sezon başından itibaren yedek kalmalarına rağmen hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmadıklarını söyleyen Giray Kaçar ve Isaac Promise, bordo - mavili kulübün sitesine açıklamalarda bulundu. Yedek kalmayı Trabzonspor'da öğrendiğini söyleyen Giray, "Bu hocamızın tercihi. Takımımızın iyi yerlere gelmesi için kim iyiyse onun oynaması gerektiğini biliyorum. Görev verildiği zaman da elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Ben her zaman göreve hazırım" diye konuştu.

GİRAY: "HER MAÇA FİNAL NİTELİĞİNDE BAKIYORUZ"

Giray, sadece kendisinin değil tüm takımın hedeflerinin farkında olduğunu da belirterek, "Başarılı da gidiyoruz. Çoğumuz yeniyiz. Uyum sürecini erken atlattık. Genç bir kadromuz var. Geleceğimiz parlak. İnşallah şampiyon bitiririz, ancak en kötü şartlarda ilk üçü hedefliyoruz" diye konuştu. Giray, hafta sonu oynayacakları maçta Konyaspor'u mağlup edeceklerine inandığını da belirterek, "Geçen hafta Antalya'da iyi bir mücadele ortaya koyduk. Güzel bir galibiyet aldık. Bu galibiyeti kıymetlendirmek için Konyaspor'u da yenmeliyiz. Her maça final niteliğinde bakıyoruz. Konyaspor maçı da bu finallerden biri. Liderliği bu hafta alabiliriz. İki hafta içeride oynamanın avantajını kullanmalıyız" dedi.

"KENDİMİZE GÜVENİYORUZ"

Giray, önlerindeki iki maçın kırılma niteliği taşıdığını da vurgulayarak, şunları söyledi:

"Önce Konyaspor'u yenmeliyiz. Ardından oynayacağımız Galatasaray müsabakası 6 puan değerinde bir maç. Hocamız bize çok şey katıyor. Diğer takımlarındaki arkadaşlarımla konuşuyorum. İyi bir bütünlük oluşturduğumuzu, çok çalıştığımızı ve çok istediğimizi söylüyorlar. Gerçekten de öyle. Herkes herkese güveniyor ve seviyor. Kimse art niyetli değil. Herkes isteyince bir şeyler oluyor. Arkadaşlarım adına bu vesileyle teknik heyetimize teşekkür ediyorum. Herkes rahat olsun. Hepimiz kendimizi hazır tutuyoruz. Daha önce de bunu gösterdik. Kendimize güveniyoruz."

ISAAC: "KENDİ PERFORMANSIMDAN MEMNUN DEĞİLİM"

Bordo - mavili takımın Nijeryalı futbolcusu Promise Isaac ise, yeni doğan bebeğiyle birlikte Trabzon'da mutlu günler geçirmeye başladıklarını belirterek, "Bebekle birlikte evdeki atmosferde değişti ve bu futboluma olumlu yansıdı. Futbolcu olup da baba olan ilk oyuncu ben değilim. Ancak dediğim gibi insanı mutlu eden bir hadise. Açıkça söylemek gerekirse şu andaki performansımdan memnun değilim. Buraya oynamaya geldim. Bu elbette hocamızın takdiri ancak her futbolcu gibi ben de oynamak ve kendimi Avrupa'ya hazırlamak istiyorum" şeklinde konuştu.

"KONYASPOR'U YENECEĞİZ"

Isaac, takımın iyi bir performans ortaya koyduğunu da vurgulayarak, "Zaman zaman inişler yaşıyoruz ancak genel anlamda iyiyiz. İyi de sonuçlar alıyoruz. İstikrarsız olduğumuz söylenemez. Oynadığımız maçların çoğundan galip ayrıldık. İçeride tek maç kaybettik. Bu tek mağlubiyetin ardından takımın istikrarsız olduğundan bahsetmek ortaya koyulan mücadeleye haksızlık olur. Çok önemli bir hedef için mücadele ediyoruz. Konyaspor maçı da bu hedef yolunda önemli. Sahadan zaferle ayrılacağımızı düşünüyorum" dedi. Milli takım konusunda da değerlendirme yapan Isaac, "Uzun süre milli takımda oynadım. Ancak şu anda orada bir karmaşa hakim. Çağırsalar bile gitmeyi düşünmüyorum" diye konuştu.

"ŞAMPİYONLUĞA İNANIYORUM"

Ligde şampiyonluk için mücadele eden bir çok takımın olduğunu da söyleyen Isaac, "Ancak onlarla aramızda olan puan farkının azlığı veya onların da bizimle aynı mücadeleyi ortaya koymaları şampiyon olamayacağımız anlamına gelmez. Bunu biraz hissi olarak söylüyorum ve mutlu sona inanıyorum. Tanrı bunu böyle takdir etmişse arkadaşlarımla birlikte şampiyonluk kupasını kaldırabiliriz. Trabzonspor'un diğerlerinden en büyük farkı birliktelik. Bu bizim işimizi kolaylaştırıyor" dedi.
http://www.gencturka.hareketforum.net

Isaac ve Giray yedekliği sorun etmiyor
1 sayfadaki 1 sayfası