Gencturka-Paylaşımda Maximum Tat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gencturka-Paylaşımda Maximum Tat

GencTurka-Eğlence Ve Bilgi Paylaşımı,Alemin En Güncel Forumu-Www.GencTurka.Eniyiforum.Net

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

1 Click & Lock

YazarMesaj
FORUMKURUDU
Paylaşımcı

Paylaşımcı
FORUMKURUDU

Erkek Mesaj Sayısı : 147
İş/Hobiler : web tasrım paylaşım
Lakap : bigiweb
İfaden : 1 Click & Lock 92a42c6d15d07b05dde0f7f31e2dab27
Ruh Hali : 1 Click & Lock Gt17
İşletim Sisteminiz : 1 Click & Lock Yk-xp
Kişisel İleti :
Gencturka,Alemin En Güncel Forumu

1 Click & Lock Empty
MesajKonu: 1 Click & Lock   1 Click & Lock Icon_minitimeÇarş. Nis. 22, 2009 10:17 am

Sürüm : 3.1
Boyut : 809 Kb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
Dil : Ingilizce
İşletim Sistemi : Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/Vista
Üretici Firma : Softstack
Programı İndiR:http://www.inndir.com/1_Click_&_Lock-12484i.html

Tanıtım:
Bilgisayarınızın başında değilken bilgisayarınızın güvenliğini sağlamanız için geliştirilmiş bir program. Programın sağladığı parola korumasıyla bilgisayarınızı kötü niyetli kişilerden koruyabilirsiniz.

Kısa süreli bir işiniz çıktı. Bilgisayarınızda önemli bir şey yapıyordunuz, bilgisayarı kapatmak yerine bu programla tek tuşla bilgisayarınızı kilitleyebilirsiniz. Üstelik paraloyla kilitlediğiniz bilgisayarınıza başkalarının girmesini engelleyebilirsiniz.

Şifre giriş sayfası hiçbir şekilde kapatılamıyor. Şifrelemeyi Ctrl+Alt W kısayol tuşu ile ya da sistem tray'da görünen monitör simgesine çift tıklayarak da yapabilirsiniz.

Programımızın lisansını üretici sitesinden 29$ karşılığında satın alabilirsiniz.
http://bilgiweb.forumlari.net.net/

1 Click & Lock
1 sayfadaki 1 sayfası