Gencturka-Paylaşımda Maximum Tat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gencturka-Paylaşımda Maximum Tat

GencTurka-Eğlence Ve Bilgi Paylaşımı,Alemin En Güncel Forumu-Www.GencTurka.Eniyiforum.Net

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ftp Yönetim Programlarının Babası CuteFTP 8.2.Build Pro Full

YazarMesaj
FORUMKURUDU
Paylaşımcı

Paylaşımcı
FORUMKURUDU

Erkek Mesaj Sayısı : 147
İş/Hobiler : web tasrım paylaşım
Lakap : bigiweb
İfaden : Ftp Yönetim Programlarının Babası CuteFTP 8.2.Build Pro Full 92a42c6d15d07b05dde0f7f31e2dab27
Ruh Hali : Ftp Yönetim Programlarının Babası CuteFTP 8.2.Build Pro Full Gt17
İşletim Sisteminiz : Ftp Yönetim Programlarının Babası CuteFTP 8.2.Build Pro Full Yk-xp
Kişisel İleti :
Gencturka,Alemin En Güncel Forumu

Ftp Yönetim Programlarının Babası CuteFTP 8.2.Build Pro Full Empty
MesajKonu: Ftp Yönetim Programlarının Babası CuteFTP 8.2.Build Pro Full   Ftp Yönetim Programlarının Babası CuteFTP 8.2.Build Pro Full Icon_minitimeC.tesi Nis. 18, 2009 9:23 pm

http://rs230.rapidshare.com/files/115938434/CeFv820Bui040120081Prdition.rar

CuteFTP Professional, dünyaca ünlü File Transfer Protocol (FTP)yazılımıdır. Her türlü verilerinizi, dosyalarınızı, dökümanlarınızıhızlı ve güvenli bir şekilde sunucunuza transfer (upload/download)edebilmeniz için geliştirilmiş olan CuteFTP Professional, kuşkusuzlider dosya transferi programıdır. Hızlı, güvenli ve kolay! Bünyesindebarındırdığı HTML editörü ile her an *.HTML, *.HTM, *.ASP, *.PHP vb.dosyalarınızı düzenleyebilirsiniz. CuteFTP Professional, zamanlama(Scheduling) özelliğine de sahiptir. Bunun yanı sıra SSL, SSH2 ve S/Keyşifreleme özelliği ile yüksek güvenlik sağlayabilirsiniz. Kolaykullanımı ve şık arayüzü ile hiçbir zorluk çekmeden programıkullanabileceksiniz. Programın bu sürümünde klavye doğrulama özelliğieklenmiştir.
http://bilgiweb.forumlari.net.net/

Ftp Yönetim Programlarının Babası CuteFTP 8.2.Build Pro Full
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AIMP 2.5 Build 312
» WinXP Manager 5.2.4 FULL
» 123 Flash Menu Full
» Ulead Gif Animatör 5.5 full
» Ulead Gif Animatör FULL İndir ..